KONST / Litografier / Färglitografi 16218139
nr 1621 8139
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Signerad, numrerad 20/50,1971. Färglitografi. Bladets mått: 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x64 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:01:04
100 kr
150 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer